[Przetarg Świnoujście] Budowa instalacji utrzymania ciśnienia dyspozycyjnego w komorze C-26/w rejonie komory (magistrala C) w Świnoujściu

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-10-06 calendar Dodaj do kalendarza Budowa instalacji utrzymania ciśnienia dyspozycyjnego w komorze C-26/w rejonie komory (magistrala C) w Świnoujściu Budowa instalacji utrzymania ciśnienia dyspozycyjnego w komorze C-26/w rejonie komory (magistrala C) w Świnoujściu Powstaje w kontekście projektu FENX.02.01-IW.01-0022/25 - Efektywnośc energetyczna zaczyna się od sieci - nowoczesne rozwiązania zarządzania... 2026-10-06 00:00 2026-10-06 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/budowa-instalacji-utrzymania-cisnienia-dyspozycyjnego-w-komorze-c26w-rejonie-komory-magistrala-c-w-swinoujsciu--12725626
(pozostało 34 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-10

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SP. Z O.O.
NIP:
8550003746
Województwo:
zachodniopomorskie
Powiat:
Świnoujście
Miejscowość:
ŚWINOUJŚCIE
Adres:
72-600 ŚWINOUJŚCIE, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 2

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Ciepłownictwo i gaz
Podbranża:
instalacje grzewcze
sieci co
Branża:
Projektowanie
Podbranża:
projekt wod-kan
projekt inny
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
zachodniopomorskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się