Portal ZP jest przeznaczony dla osób zajmujących się zamówieniami publicznymi, przetargami w instytucjach budżetowych i w firmach.

Na Portalu ZP znajdują się praktyczne porady i wskazówki, które ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków zarówno osobom udzielającym zamówień publicznych, jak i  przedsiębiorcom ubiegającym się o nie.
W tym celu zawartość merytoryczna znajdująca się na portalu została podzielona na dwie części, dla dwóch grup specjalistów.

Przetargi  - bazę codziennie aktualizowanych ogłoszeń przetargowych i informacji o przetargach rozstrzygniętych wraz z wygodnym systemem powiadomień (alertów przetargowych).

Porady – zbiór porad dotyczących prawa zamówień publicznych dla wykonawców i zamawiających

Orzecznictwo - zbiór orzecznictwa KIO i sądów okręgowych wraz z komentarzami ekspertów wraz z praktyczną wyszukiwarką.

Wzory dokumentów - łatwe do zastosowania wzory, których zamawiający oraz wykonawca potrzebuje najczęściej.

Kody CPV - wyszukiwarkę kodów, która znajdzie za Ciebie interesujący kod.

Aktualności - najnowsze zmiany w prawie, najnowsze interpretacje i zapowiedzi zmian w przepisach, informacje gospodarcze i rynkowe.

Bezpłatny serwis e-mailowy to biuletyn informacyjny, który otrzymujesz w każdym tygodniu, na podany przez Ciebie adres e-mail. Możesz go otrzymywać, nawet jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Portalu ZP.W bezpłatnym serwisie e-mailowym otrzymasz między innymi ciekawe artykuły z zakresu zamówień publicznych.

W przypadku gdy zapomnisz, jak brzmi Twój login, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta - e-mailem: [email protected] lub telefonicznie: 22 518 29 29.

Tak. Aby zrezygnować, wystarczy kliknąć w link znajdujący się na końcu każdego serwisu wysłanego na Twój adres e-mail.

Użytkownicy opłacający dostęp do Portalu ZP mogą zadawać indywidualne pytania do współpracujących z Portalem ZP ekspertów od Prawa zamówień publicznych. W każdym miesiącu użytkownicy mogą zadać 3 pytania za pośrednictwem formularza dostępnego po zalogowaniu się do portalu.

Jednorazowo, w formularzu powinno zostać wpisane jedno pytanie z możliwie dokładnym wskazanym stanu faktycznego. W przypadku wpisania więcej niż jednego pytania, do eksperta zostanie przekazane pierwsze w kolejności pytanie z formularza. 

Administratorem Twoich danych osobowych na Portalu ZP jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka.  Twoje dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami obowiązującego prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, ustawą  z  29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i przepisami wykonawczymi do tej ustawy.

Portal ZP aktualizowany jest na bieżąco. Oznacza to, że redakcja Portalu ZP codziennie uważnie śledzi wszystkie informacje o zmianach w przepisach, czy nowościach prawnych i błyskawicznie publikuje je na Portalu ZP. Gwarantujemy 100% aktualność zamieszczonych treści.

Aby szybko znaleźć interesujące Cię zagadnienie lub znaleźć dowolny dokument, skorzystaj z wyszukiwarki, która znajduje się w górnej menu górnym, na jego końcu. Wystarczy wpisać w pole: SZUKANA FRAZA słowa, których szukasz. Po wyszukaniu możesz doprecyzować, zakres tematyczny i czasowy.

Kliknij na Ofertę / Zamów dostęp. Wypełnij dane niezbędne do złożenia zamówienia i założenia konta, skorzystaj z wybranej formy płatności i gotowe! Na podany przez Ciebie adres e-mail otrzymasz wiadomość, a w niej login i hasło.  

Po kliknięciu zaloguj wpisz swój login i hasło w odpowiednie rubryki, za każdym razem, gdy będziesz chciał uruchomić portal. Na podstawie danych, które podałeś w formularzu rejestracyjnym, wraz z końcem Twojego okresu abonamnetu będziemy wystawiać fakturę za korzystanie z zasobów Portalu ZP i przesyłać Ci ją pocztą. Prosimy o ich terminowe regulowanie.

W sprawach subskrypcji skontaktuj się z:
Centrum Obsługi Klienta
[email protected],
tel. 22 518 29 29,
faks 22 617 60 10.

Adres:
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa

W przypadku pytań do redakcji, wyślij e-mail na adres [email protected]

Pytania merytoryczne w ramach posiadanego abonamentu zadawać można wyłącznie za pomocą formularza udostępnianego klientom po zalogowaniu się do portalu.

Jako użytkownik portalu masz możliwość uzyskania konkretnej porady eksperta w zakresie zamówień publicznych. Wystarczy że szczegółowo opiszesz swój problem, a otrzymasz wyczerpującą odpowiedź na SKRZYNKĘ ODBIORCZĄ w sekcji MÓJ PORTAL.
Odpowiedzi na 90% dostarczamy w ciągu 48h!

Jeśli zapomnisz hasła lub będziesz chciał je zmienić, zresetuj hasło.

Dzięki sprawnej wyszukiwarce szybko znajdziesz interesujący Cię tekst. Wystarczy wpisać do wyszukiwarki zagadnienie i w ciągu kilku sekund wyświetli się lista opracowań na dany temat. W celu znalezienia pożądanej informacji możesz także skorzystać z przejrzystego i czytelnego menu tematycznego.

Wydawcą Portalu ZP jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
ul. Łotewska 9A
03-918 Warszawa

NIP: 526-19-92-256
KRS: 0000098264 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,
Sąd Gospodarczy XIII Wydział Gospodarczy Rejestrowy
Wysokość kapitału zakładowego: 200.000 zł

Korzystając z Portalu ZP masz pewność, że otrzymasz porady na wysokim poziomie merytorycznym. Autorami porad są doświadczeni prawnicy oraz specjaliści pracujący w urzędach i innych instytucjach budżetowych, w dużych firmach konsultingowych, jak również eksperci prowadzący szkolenia z zakresu zamówień publicznych.

Po pierwsze, artykuły są zlecane wyłącznie praktykom - ekspertom z zakresu zamówień publicznych, co gwarantuje, że są to praktyczne porady, które będą miały zastosowanie w Twojej pracy.

Po drugie, każdy tekst przed opublikowaniem na stronie jest sprawdzany przez redaktora merytorycznego Portalu ZP, dzięki czemu masz pewność, że jest zgodny z obowiązującym stanem prawnym.

Po trzecie, w przypadkach szczególnie skomplikowanych tekst poddawany jest weryfikacji kolejnego eksperta, aby dać Ci 100% gwarancji, że możesz bezpiecznie skorzystać z porad Portalu ZP.

Użytkownicy w każdej chwili mogą zrezygnować z korzystania z Portalu ZP. Wystarczy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta e-mailem: [email protected], telefonicznie: 22 518 29 29 lub faksem 22 617 60 10.


Rezygnacja obowiązuje wraz z końcem okresu rozliczeniowego.

wiper-pixel