O nas

Dodano: 1 stycznia 2017

Zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby szybko i kompetentnie dostarczyć Ci aktualnych informacji i przydatnych narzędzi. Pracujemy, aby zapewnić Ci stałe wsparcie merytoryczne w codziennym stosowaniu Prawa zamówień publicznych, bez względu na to, czy występujesz w roli zamawiającego czy wykonawcy.

Chcemy, aby każdy zamawiający miał świadomość, że zawsze w obliczu problematycznej lub kontrowersyjnej sytuacji może skorzystać z bogactwa wiedzy znajdującej się w serwisie. A w razie dalszych wątpliwości, może zadać nurtujące go pytanie i w krótkim czasie otrzymać satysfakcjonującą odpowiedź.

Zależy nam także na tym, aby firmy i przedsiębiorcy zainteresowani zamówieniami publicznymi znaleźlli na portalu nie tylko zabezpieczenie merytoryczne, ale także - dzięki codziennie aktualizowanej bazie ogłoszeń - satysfakcjonujące ich zlecenie. W tym celu przekazujemy niezwykle skuteczną wyszukiwarkę przetargów oraz zwiększający komfort pracy system alertów i powiadomień przetargowych.

Współpracujemy z renomowanymi prawnikami i specjalistami ds. Prawa zamówień publicznych oraz praktykami z doświadczeniem w największych instytucjach biorących udział w postępowaniach krajowych, jak i unijnych. 

Patronat nad serwisem objęło Ogólnopolskie Stowarzyszenie Konsultantów Zamówień Publicznych - największa branżowa organizacja skupiająca w swoim gronie wybitnych ekspertów od Pzp.


Justyna Rek-Pawłowska - redaktor merytoryczny
Prawnik z wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu prawa zamówień publicznych, aktualnie pracownik działu prawnego dużej spółki budowlanej, od wielu lat redaktor prowadząca publikacji o tematyce zamówień publicznych dla zamawiających i wykonawców.

Obejrzyj webinarium

Badanie i ocena ofert według nowych zasad Prawa zamówień publicznych w 2021 roku

17 marca, godz. 12-13

Transmisja online

Zapisz się już dziś >> 

wiper-pixel