Poleć znajomemu

Korzystanie z ePUAP przez zagranicznego przedsiębiorcę z oddziałem w Polsce

Marta Mikulska-Nawacka

Autor: Marta Mikulska-Nawacka

Dodano: 15 maja 2019
Pytanie:

Zagraniczny przedsiębiorca z oddziałem w Polsce ma zamiar wziąć udział w postępowaniu przetargowym prowadzonym przez GDDKiA, więc musi to zrobić za pośrednictwem miniPortalu. Aby korzystać z miniPortalu niezbędne jest posiadanie konta ePUAP. Czyj NIP, REGON i KRS powinno się wpisać, zakładając ePUAP dla zagranicznej spółki? Tejże spółki zagranicznej czy jej oddziału w Polsce?

Pozostało jeszcze 90 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu?

Zamów już teraz pełny dostęp do portalu i korzystaj z:

  • 4 519 fachowych porad prawnych
  • możliwości zadawania 3 własnych pytań w miesiącu
  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nielimitowanej możliwości ustawienia alertów i powiadomień o nowych przetargach
  • ponad 200 wzorów dokumentów
  • 22 szkoleń wideo na tematy związane z Pzp
  • wyroków KIO oraz słownika kodów CP

Zamów dostęp

Jeżeli nie posiadasz pełnego dostępu do portalu, możesz wykupić dostęp jednorazowy do wybranego dokumentu.

PayU »
9.00 zł netto (11.07 zł brutto)
SMS »
19.00 zł netto (23.37 zł brutto)
Mam już dostęp

Jeśli masz już konto w Portalu ZP

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła
Marta Mikulska-Nawacka

Autor: Marta Mikulska-Nawacka

Doświadczony praktyk w zakresie stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych przez jednostki zamawiające. Autorka porad i komentarzy praktycznych z zakresu

Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Specjalne szkolenie dla wykonawców!

Jak skutecznie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego

Naucz się, jak wygrywać przetargi!

 27 sierpnia (wtorek), Warszawa

Zapisz się i skorzystaj z rabatu>> 

Poradnia

Odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania

Zadaj pytanie ekspertowi Sprawdź wszystkich ekspertów portalu »

Porady

Czy ogłoszenie o udzieleniu zamówienia należy opublikować na stronie WWW?

Pytanie: Spoglądając na strony innych zamawiających zauważyłam, że bardzo często nie są tam zamieszczane ogłoszenia o udzieleniu zamówień. Czy takie ogłoszenia są obowiązkowe?

Czytaj więcej »
Wezwanie do uzupełnienia z art. 26 ust. 3 Pzp trzeba stosować także w procedurze odwróconej

Pytanie: Prowadzę przetarg w procedurze odwróconej. Wystosowałem do wykonawcy wezwanie z art. 26 ust. 2 ustawy Pzp. Z dokumentów nie wynika, że wykonawca spełnia warunek dysponowania osobą o nieograniczonych uprawnieniach do...

Czytaj więcej »

Aktualności

Nad projektem nowego Prawa zamówień publicznych pracuje już Parlament
Rada Ministrów przyjęła projekt nowej ustawy Prawo zamówień publicznych, zatem projekt został skierowany do prac w Sejmie. Jak czytamy na stronie WWW UZP: „Kilkadziesiąt nowelizacji od czasu uchwalenia ustawy spowodowało, że przestała być ona...
Specyfika udzielania zamówień w służbie zdrowia − opis przedmiotu zamówienia, cz. I
Szpitale i inne podmioty lecznicze należą do katalogu zamawiających zobowiązanych do dokonywania zakupów w zgodzie z regulacjami ustawy Pzp. Jako podmioty świadczące usługi o doniosłym społecznym charakterze często mają duże problemy z odpowiednim...
17.07.2019 Czytaj więcej »
Od 12 lipca br. zmiany w ustawie Prawo zamówień publicznych w zakresie wyłączeń jej stosowania
Dnia 12 lipca br. weszły w życie zmiany w ustawie Prawo zamówień publicznych wprowadzone ustawą z 22 listopada 2018 r. o dokumentach publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 53). Zmiany dotyczą art. 4 określającego wyłączenia stosowania ustawy Pzp w...

Nasi partnerzy, osiągnięcia i opinie klientów

wiper-pixel