[Przetarg Wałbrzych] Zgodnie z zapisami SWZ

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-25
Termin składania dokumentów:
2026-10-12 calendar Dodaj do kalendarza Zgodnie z zapisami SWZ Zgodnie z zapisami SWZ Część zamówienia: LOT-0005 „Przebudowa i termomodernizacja budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 479/4 obręb 26 Nowe Miasto” 1. Zgodnie z SWZ.2. Termin... 2026-10-12 00:00 2026-10-12 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zgodnie-z-zapisami-swz--12714403
(pozostało 42 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 14 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MZB SP. Z O.O. W WAŁBRZYCHU
NIP:
8862608287
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wałbrzych
Miejscowość:
WAŁBRZYCH
Adres:
58-304 WAŁBRZYCH, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA 48

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Budowlana - obiekty
Podbranża:
budownictwo mieszkaniowe
Branża:
Drogownictwo
Podbranża:
drogi, ulice, autostrady, obwodnice
Branża:
Elewacje, termomodernizacje
Podbranża:
termomodernizacja
Branża:
Konstrukcje, ogrodzenia
Podbranża:
konstrukcje inne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
200 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się