Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Łódź] Zaprojektowanie, dostawa i montaż urządzeń, udział w uruchomieniu oraz przekazanie do użytkowania linii technologicznej do...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-09-28 calendar Dodaj do kalendarza Zaprojektowanie, dostawa i montaż urządzeń, udział w uruchomieniu oraz przekazanie do użytkowania linii technologicznej do produkcji tynków dyspersyjnych, gotowych gładzi polimerowych oraz gruntów budowlanych (jeden komplet). Zaprojektowanie, dostawa i montaż urządzeń, udział w uruchomieniu oraz przekazanie do użytkowania linii technologicznej do produkcji tynków dyspersyjnych, gotowych gładzi polimerowych oraz gruntów budowlanych (jeden komplet). Przedmiot zamówienia obejmuje... 2026-09-28 00:00 2026-09-28 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zaprojektowanie-dostawa-i-montaz-urzadzen-udzial-w-uruchomieniu-oraz-przekazanie-do-uzytkowania-linii-technologicznej-do-produkcji-tynkow-dyspersyjnych-gotowych-gladzi-polimerowych-oraz-gruntow-12718425?sT=b65a4f245df7e0a946859e69dcdcee91c04a87a2
(pozostało 26 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-10

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ATLAS SP. Z O.O.
NIP:
9471936467
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Łódź
Miejscowość:
ŁÓDŹ
Adres:
91-421 ŁÓDŹ, KILIŃSKIEGO 2

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Konstrukcje, ogrodzenia
Podbranża:
konstrukcje inne
Branża:
Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
Podbranża:
maszyny przemysłowe
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się