[Przetarg Konin] zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,68 KW

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-21
Termin składania dokumentów:
2026-09-04 calendar Dodaj do kalendarza zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,68 KW zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,68 KW Powstaje w kontekście projektu FEWP.10.02-IZ.00-0156/25 - Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań cyfrowych i organizacyjnych w ULTRAFOOD Sp.z o.o. sp. k. poprzez wymianę oświetlenia i sprzętu komputerowego,... 2026-09-04 00:00 2026-09-04 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zakup-i-montaz-instalacji-fotowoltaicznej-o-mocy-4968-kw--12708763
(pozostał 1 dzień)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ULTRAFOOD JAROSŁAW PAWLIŃSKI
NIP:
6650006559
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Konin
Miejscowość:
KONIN
Adres:
62-510 KONIN, SPÓŁDZIELCÓW 9B

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy, usługi, wykonanie
Branża:
Energia odnawialna (OZE)
Podbranża:
energia solarna
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się