Znalezionych wyników: 3159349

[Przetarg Dębnica kaszubska] Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla obiektów małej retencji nizinnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-07 calendar Dodaj do kalendarza Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla obiektów małej retencji nizinnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla obiektów małej retencji nizinnej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na terenie Nadleśnictwa Leśny Dwór Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust.... 2026-10-07 00:00 2026-10-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/wykonanie-dokumentacji-projektowo-kosztorysowej-dla-obiektow-malej-retencji-nizinnej-wraz-z-pelnieniem-nadzoru-autorskiego-na-terenie-nadlesnictwa-lesny-dwor--12729660?sT=9dae0d1b3d18432ce58601854b434d7426db999e
(pozostało 33 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
NADLEŚNICTWO LEŚNY DWÓR
NIP:
8390011782
Województwo:
pomorskie
Powiat:
Słupsk
Miejscowość:
DĘBNICA KASZUBSKA
Adres:
76-248 DĘBNICA KASZUBSKA, ŁYSOMICZKI 2

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Projektowanie
Podbranża:
projekt wod-kan
nadzór, kosztorys, przegląd
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
pomorskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się