[Przetarg Charzykowy] Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-24
Termin składania dokumentów:
2026-09-08 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie 2 szt. fabrycznie nowych, obudowanych i wyciszonych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 60 kVA/48 kW każdy, przeznaczonych do zasilania rezerwowego Stacji Uzdatniania Wody w lokalizacjach... 2026-09-08 00:00 2026-09-08 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-montaz-i-uruchomienie-2-szt.-12712848
(pozostało 6 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W CHARZYKOWACH
NIP:
5552032319
Województwo:
pomorskie
Powiat:
Chojnice
Miejscowość:
CHARZYKOWY
Adres:
89-606 CHARZYKOWY, USTRONNA 12

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Energoelektryczna
Podbranża:
urządzenia, materiały
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
pomorskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się