[Przetarg Strzegom] „Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)”

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-18
Termin składania dokumentów:
2026-09-17 calendar Dodaj do kalendarza „Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)” „Programy Partnerskie Energetyki Komunalnej OZE dla gmin powiatu świdnickiego (PPEK I)” Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż hybrydowych mikroinstalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii oraz systemem zarządzania integrującym systemy... 2026-09-17 00:00 2026-09-17 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/programy-partnerskie-energetyki-komunalnej-oze-dla-gmin-powiatu-swidnickiego-ppek-i--12701634
(pozostało 14 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD GMINY STRZEGOM
NIP:
8842365255
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Świdnica
Miejscowość:
STRZEGOM
Adres:
58-150 STRZEGOM, RYNEK 38

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Energia odnawialna (OZE)
Podbranża:
energia solarna
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
21 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się