Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Poznań] 1

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania pn. „Inwestycja w ambulatoryjną opiekę specjalistyczną oraz rozwój opieki jednego dnia w SPZOZ MSWiA w Poznaniu” w zakresie umożliwiającym użytkowanie... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1-12727176?sT=77ad8aa9358f4363ec8e4f911bdc9346f14a3e0a
(pozostało 30 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-10-30 Data zakończenia trwania: 2027-11-30

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO
NIP:
7811617330
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Poznań
Miejscowość:
POZNAŃ
Adres:
60-631 POZNAŃ, DOJAZD 34

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Budowlana - obiekty
Podbranża:
obiekty użyteczności publicznej
Branża:
Projektowanie
Podbranża:
projekt budowlany
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
225 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się