[Przetarg Kraków] ZZP.261.23.2026 - Dostawa urządzenia NAS

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-19
Termin składania dokumentów:
2026-09-03 calendar Dodaj do kalendarza ZZP.261.23.2026 - Dostawa urządzenia NAS ZZP.261.23.2026 - Dostawa urządzenia NAS Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. urządzenia NAS wraz z dyskami SSD, oprogramowaniem systemowym i niezbędnym wyposażeniem, przeznaczonego do przechowywania plików operacyjnych i administracyjnych Zamawiającego... 2026-09-03 00:00 2026-09-03 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zzp.261.23.2026-dostawa-urzadzenia-nas--12704003
(pozostało 2 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE W KRAKOWIE
NIP:
6762502246
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Kraków
Miejscowość:
KRAKÓW
Adres:
31-548 KRAKÓW, AL. POKOJU 1

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
małopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się