Znalezionych wyników: 3159349

[Przetarg Blizanów] ZAMAWIAJĄCY • Nazwa podmiotu: Gmina Blizanów • Adres: Blizanów Drugi 51, 62-814 Blizanów • NIP: 9680860544 • Osoba do kontaktu:...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-09-09 calendar Dodaj do kalendarza ZAMAWIAJĄCY • Nazwa podmiotu: Gmina Blizanów • Adres: Blizanów Drugi 51, 62-814 Blizanów • NIP: 9680860544 • Osoba do kontaktu: [Wpisz swoje Imię i Nazwisko – Koordynator Projektu] • E-mail: [email protected] 2. ZAMAWIAJĄCY • Nazwa podmiotu: Gmina Blizanów • Adres: Blizanów Drugi 51, 62-814 Blizanów • NIP: 9680860544 • Osoba do kontaktu: [Wpisz swoje Imię i Nazwisko – Koordynator Projektu] • E-mail: [email protected] 2. IDENTYFIKACJA PROJEKTU • Tytuł: „Ćwicz... 2026-09-09 00:00 2026-09-09 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zamawiajacy-o-nazwa-podmiotu-gmina-blizanow-o-adres-blizanow-drugi-51-62814-blizanow-o-nip-9680860544-o-osoba-do-kontaktu-wpisz-swoje-imie-i-nazwisko-koordynator-projektu-o-email-12730624?sT=a41cd5b9277545cdc0f539eada4fbd11ca3d92fe
(pozostało 5 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD GMINY BLIZANÓW
NIP:
9680263280
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Kalisz
Miejscowość:
BLIZANÓW
Adres:
62-814 BLIZANÓW, DRUGI 52

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
żywienie zbiorowe
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się