Znalezionych wyników: 3162040

[Przetarg Łódź] Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-10-07 calendar Dodaj do kalendarza Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w WSSz im. M. Pirogowa” ZP/40/2026 Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w WSSz im. M. Pirogowa” ZP/40/2026 2. Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady... 2026-10-07 00:00 2026-10-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zakup-sprzetu-i-aparatury-medycznej-w-ramach-projektu-pn.-poprawa-jakosci-i-dostepnosci-ambulatoryjnych-swiadczen-specjalistycznych-w-wssz-im.-m.-pirogowa-zp402026--12735272?sT=002bc47f8243c1efc753452e074d2b01495d5189
(pozostało 32 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 0.9 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. MIKOŁAJA PIROGOWA W ŁODZI
NIP:
7272307029
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Łódź
Miejscowość:
ŁÓDŹ
Adres:
90-531 ŁÓDŹ, WÓLCZAŃSKA 191/195

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się