Znalezionych wyników: 3162040

[Przetarg Dąbrowa górnicza] Zakup i dostawa specjalistycznych sprzętów medycznych, w

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-10-06 calendar Dodaj do kalendarza Zakup i dostawa specjalistycznych sprzętów medycznych, w Zakup i dostawa specjalistycznych sprzętów medycznych, w celu wyposażenia pracowni symulacji klinicznych Collegium Medicum Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. 1) Zadanie 1 – Zakup i dostawa wózka reanimacyjnego wraz z wyposażeniem 2) Zadanie 2 – Zakup... 2026-10-06 00:00 2026-10-06 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zakup-i-dostawa-specjalistycznych-sprzetow-medycznych-w--12736058?sT=002bc47f8243c1efc753452e074d2b01495d5189
(pozostało 31 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-10

Informacje o zamawiającym

Organizator:
AKADEMIA WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
NIP:
6291088993
Województwo:
śląskie
Powiat:
Dąbrowa Górnicza
Miejscowość:
DĄBROWA GÓRNICZA
Adres:
41-300 DĄBROWA GÓRNICZA, ZYGMUNTA CIEPLAKA 1C

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
meble medyczne
Branża:
Wyposażenie wnętrz
Podbranża:
meble i akcesoria
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się