[Przetarg Warszawa] „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli radiometrycznej promieniowania gamma-neutronowego, w ramach...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-11
Termin składania dokumentów:
2026-09-11 calendar Dodaj do kalendarza „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli radiometrycznej promieniowania gamma-neutronowego, w ramach wymiany systemu, zprzeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie” „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli radiometrycznej promieniowania gamma-neutronowego, w ramach wymiany systemu, zprzeznaczeniem dla Placówki Straży Granicznej Warszawa-Okęcie” Przedmiotem zamówienia jest „„Zakup, dostawa,... 2026-09-11 00:00 2026-09-11 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zakup-dostawa-montaz-i-uruchomienie-elementow-systemu-kontroli-radiometrycznej-promieniowania-gammaneutronowego-w-ramach-wymiany-systemu-zprzeznaczeniem-dla-placowki-strazy-granicznej-warszawaokecie--12690179
(pozostało 10 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 2.3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI
NIP:
5251008875
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
00-950 WARSZAWA, PL. BANKOWY 3/5

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy, usługi, wykonanie
Branża:
Laboratoria
Podbranża:
sprzęt laboratoryjny
Branża:
Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
Podbranża:
maszyny i sprzęty inne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
160 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się