[Przetarg Kielce] Zakup aparatów EKG umożliwiających pracę z wykorzystaniem istniejącego zintegrowanego środowiska HIS wraz z wyposażeniem oraz...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-10-08 calendar Dodaj do kalendarza Zakup aparatów EKG umożliwiających pracę z wykorzystaniem istniejącego zintegrowanego środowiska HIS wraz z wyposażeniem oraz defibrylatora z wyposażeniem dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Zakup aparatów EKG umożliwiających pracę z wykorzystaniem istniejącego zintegrowanego środowiska HIS wraz z wyposażeniem oraz defibrylatora z wyposażeniem dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania... 2026-10-08 00:00 2026-10-08 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zakup-aparatow-ekg-umozliwiajacych-prace-z-wykorzystaniem-istniejacego-zintegrowanego-srodowiska-his-wraz-z-wyposazeniem-oraz-defibrylatora-z-wyposazeniem-dla-swietokrzyskiego-centrum-onkologii-w-kielcach.-12732327
(pozostało 33 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0001 Okres obowiązywania: 1.9 Miesiące Część zamówienia: LOT-0002 Okres obowiązywania: 0.7 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM ONKOLOGII SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KIELCACH
NIP:
9591294907
Województwo:
świętokrzyskie
Powiat:
Kielce
Miejscowość:
KIELCE
Adres:
25-734 KIELCE, STEFANA ARTWIŃSKIEGO 3

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
świętokrzyskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się