[Przetarg Warszawa] Zagospodarowanie odpadów pochodzących z nielegalnego międzynarodowego przemieszczania

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-09-28 calendar Dodaj do kalendarza Zagospodarowanie odpadów pochodzących z nielegalnego międzynarodowego przemieszczania Zagospodarowanie odpadów pochodzących z nielegalnego międzynarodowego przemieszczania 1. Przedmiotem zamówienia jest:− świadczenie usługi usunięcia odpadów ze wskazanych lokalizacji na terenie kraju, będących miejscami ich dotychczasowego przechowywania,... 2026-09-28 00:00 2026-09-28 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zagospodarowanie-odpadow-pochodzacych-z-nielegalnego-miedzynarodowego-przemieszczania--12724728
(pozostało 23 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-10-16 Data zakończenia trwania: 2026-11-16

Informacje o zamawiającym

Organizator:
GŁÓWNY INSPEKTORAT OCHRONY ŚRODOWISKA W WARSZAWIE
NIP:
5261650857
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
02-362 WARSZAWA, CHMIELNA 132/134

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się