[Przetarg Łuków] Zadanie dotyczy zagospodarowania zielenią terenu przy zabytkowym zespole sakralnym pobernardyńskim w Łukowie" o łącznej...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-05
Termin składania dokumentów:
2026-09-10 calendar Dodaj do kalendarza Zadanie dotyczy zagospodarowania zielenią terenu przy zabytkowym zespole sakralnym pobernardyńskim w Łukowie" o łącznej powierzchni ok. Zadanie dotyczy zagospodarowania zielenią terenu przy zabytkowym zespole sakralnym pobernardyńskim w Łukowie" o łącznej powierzchni ok. 12777,4 m². Obejmuje dwa sektory rozdzielone drogą wewnętrzną. Sektor nr 1 (2395,3 m²) to obecnie teren intensywnie... 2026-09-10 00:00 2026-09-10 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/zadanie-dotyczy-zagospodarowania-zielenia-terenu-przy-zabytkowym-zespole-sakralnym-pobernardynskim-w-lukowie-o-lacznej-powierzchni-ok.-12678806
(pozostało 4 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PARAFIA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚW. W ŁUKOWIE
NIP:
8251458611
Województwo:
lubelskie
Powiat:
Łuków
Miejscowość:
ŁUKÓW
Adres:
21-400 ŁUKÓW, KARD. WYSZYŃSKIEGO 45

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Drogownictwo
Podbranża:
drogi, ulice, autostrady, obwodnice
zagospodarowanie terenu
Branża:
Tereny zielone
Podbranża:
zieleń
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
lubelskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się