[Przetarg Warszawa] Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów na terenie Zarządu Zlewni w Gliwicach (umowy ramowe)

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-10-06 calendar Dodaj do kalendarza Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów na terenie Zarządu Zlewni w Gliwicach (umowy ramowe) Wycinka i pielęgnacja drzew i krzewów na terenie Zarządu Zlewni w Gliwicach (umowy ramowe) Zadanie polega na wycince i pielęgnacji drzew i krzewów na terenie Zarządu Zlewni w Gliwicach poprzez m.in. ścinanie drzew piłą mechaniczną, mechaniczne karczowanie... 2026-10-06 00:00 2026-10-06 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/wycinka-i-pielegnacja-drzew-i-krzewow-na-terenie-zarzadu-zlewni-w-gliwicach-umowy-ramowe--12719355
(pozostało 32 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data zakończenia trwania: 2028-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
NIP:
5272825616
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
00-613 WARSZAWA, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 8

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Leśnictwo, rolnictwo, hodowla
Podbranża:
usługi związane z leśnictwem, rolnictwem
Branża:
Tereny zielone
Podbranża:
zieleń
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się