Znalezionych wyników: 3159372

[Przetarg Lublin] Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS Lublin i podległych PT

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS Lublin i podległych PT Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS Lublin i podległych PT 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS w Lublinie oraz podległych Placówek Terenowych, w podziale... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/utrzymanie-czystosci-wewnatrz-i-na-zewnatrz-budynkow-or-krus-lublin-i-podleglych-pt--12727200?sT=7e2b2fee93b21c0aa93ad4016a22b4e81428078c
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2027-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO ODDZIAŁ REGIONALNY W LUBLINIE
NIP:
5260013054
Województwo:
lubelskie
Powiat:
Lublin
Miejscowość:
LUBLIN
Adres:
20-325 LUBLIN, DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 12

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Drogownictwo
Podbranża:
utrzymanie dróg
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie pomieszczeń
sprzątanie terenu
Branża:
Tereny zielone
Podbranża:
zieleń
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
lubelskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się