Znalezionych wyników: 3159349

[Przetarg Poznań] Usługi w zakresie codziennego sprzątania pomieszczeń biurowych i socjalnych w budynku administracyjnym Rejonu w Kępnie o...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-10-01 calendar Dodaj do kalendarza Usługi w zakresie codziennego sprzątania pomieszczeń biurowych i socjalnych w budynku administracyjnym Rejonu w Kępnie o powierzchni 613,96 m2, Obwodu Drogowego w Kępnie o pow. 104,99 m2 i Obwodu Drogowego w Ostrzeszowie o pow. 155,36 m2. Usługa polegająca na codziennym sprzątaniu, odkurzaniu i myciu różnych powierzchni wraz ze środkami czystości dostarczonymi przez Wykonawcę. Usługi w zakresie codziennego sprzątania pomieszczeń biurowych i socjalnych w budynku administracyjnym Rejonu w Kępnie o powierzchni 613,96 m2, Obwodu Drogowego w Kępnie o pow. 104,99 m2 i Obwodu Drogowego w Ostrzeszowie o pow. 155,36 m2. Usługa polegająca... 2026-10-01 00:00 2026-10-01 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/uslugi-w-zakresie-codziennego-sprzatania-pomieszczen-biurowych-i-socjalnych-w-budynku-administracyjnym-rejonu-w-kepnie-o-powierzchni-61396-m2-obwodu-drogowego-w-kepnie-o-pow.-10499-m2-i-obwodu-12719411?sT=4d39214adbc6ddd96e3ce334f2f50570632f953b
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W POZNANIU
NIP:
5262605735
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Poznań
Miejscowość:
POZNAŃ
Adres:
60-763 POZNAŃ, HENRYKA SIEMIRADZKIEGO 5A

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie pomieszczeń
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się