Znalezionych wyników: 3159349

[Przetarg Warszawa] Usługi sprzątania na potrzeby RZGW Gliwice

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-06 calendar Dodaj do kalendarza Usługi sprzątania na potrzeby RZGW Gliwice Usługi sprzątania na potrzeby RZGW Gliwice Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowej usługi sprzątania dla RZGW w Gliwicach oraz jednostek podległych na okres 12 miesięcy.Zadanie zostało podzielone na 5 części.Zadanie 1 - ZZ OpoleZadanie 2... 2026-10-06 00:00 2026-10-06 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/uslugi-sprzatania-na-potrzeby-rzgw-gliwice--12729681?sT=2a1d183262d41a4d7fdaad37fe2090e8f67fe550
(pozostało 32 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0001 Data początkowa: 2026-11-23 Data zakończenia trwania: 2027-11-23 Część zamówienia: LOT-0002 Data początkowa: 2027-01-11 Data zakończenia trwania: 2028-01-11 Część zamówienia: LOT-0003 Data początkowa: 2027-01-07 Data zakończenia trwania: 2028-01-07 Część zamówienia: LOT-0004 Data początkowa: 2027-01-07 Data zakończenia trwania: 2028-01-07 Część zamówienia: LOT-0005 Data początkowa: 2026-12-07 Data zakończenia trwania: 2027-12-07

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
NIP:
5272825616
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
00-613 WARSZAWA, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 8

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie pomieszczeń
sprzątanie terenu
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się