[Przetarg Wrocław] USŁUGI SERWISOWO-TECHNICZNE I GOSPODARCZE W OBIEKCIE AFRYKARIUM-OCEANARIUM NA TERENIE ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-17
Termin składania dokumentów:
2026-09-17 calendar Dodaj do kalendarza USŁUGI SERWISOWO-TECHNICZNE I GOSPODARCZE W OBIEKCIE AFRYKARIUM-OCEANARIUM NA TERENIE ZOO WROCŁAW SP. Z O.O. USŁUGI SERWISOWO-TECHNICZNE I GOSPODARCZE W OBIEKCIE AFRYKARIUM-OCEANARIUM NA TERENIE ZOO WROCŁAW SP. Z O.O. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług serwisowo-technicznych i gospodarczych w "AFRYKARIUM - OCEANARIUM" przy ul. Wróblewskiego 1 -... 2026-09-17 00:00 2026-09-17 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/uslugi-serwisowotechniczne-i-gospodarcze-w-obiekcie-afrykariumoceanarium-na-terenie-zoo-wroclaw-sp.-z-o.o.--12699573
(pozostało 13 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-10-25 Data zakończenia trwania: 2030-10-24

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ZOO WROCŁAW SP. Z O.O.
NIP:
8982167437
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wrocław
Miejscowość:
WROCŁAW
Adres:
51-618 WROCŁAW, ZYGMUNTA WRÓBLEWSKIEGO 1-5

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Nieruchomości, grunty, parkingi, administracja
Podbranża:
obsługa techniczna nieruchomości
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
600 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się