[Przetarg Nowy targ] Usługa zapewnienia kina plenerowego i cateringu podczas spotkania adaptacyjnego studentów Akademii Nauk Stosowanych w Nowym...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-09-11 calendar Dodaj do kalendarza Usługa zapewnienia kina plenerowego i cateringu podczas spotkania adaptacyjnego studentów Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu. Usługa zapewnienia kina plenerowego i cateringu podczas spotkania adaptacyjnego studentów Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu. Część 1: Usługa zapewnienia kina plenerowego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonych plikach.... 2026-09-11 00:00 2026-09-11 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/usluga-zapewnienia-kina-plenerowego-i-cateringu-podczas-spotkania-adaptacyjnego-studentow-akademii-nauk-stosowanych-w-nowym-targu.-12730617
(pozostało 7 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W NOWYM TARGU
NIP:
7352432038
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Nowy Targ
Miejscowość:
NOWY TARG
Adres:
34-400 NOWY TARG, KOKOSZKÓW 71

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
żywienie zbiorowe
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
małopolskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się