Znalezionych wyników: 3159349

[Przetarg Świerże górne] „ŚWIADCZENIE USŁUGI SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ I OBIEKTÓW ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O.”Szczegółowy zakres...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-10-05 calendar Dodaj do kalendarza „ŚWIADCZENIE USŁUGI SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ I OBIEKTÓW ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O.”Szczegółowy zakres został określony w Części II SWZ nr NLU-MS.2102.1.2026. „ŚWIADCZENIE USŁUGI SPRZĄTANIA I UTRZYMANIA CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ I OBIEKTÓW ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O.”Szczegółowy zakres został określony w Części II SWZ nr NLU-MS.2102.1.2026. Część zamówienia: LOT-0002 Część 1 – utrzymanie czystości w pomieszczeniach... 2026-10-05 00:00 2026-10-05 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/swiadczenie-uslugi-sprzatania-i-utrzymania-czystosci-pomieszczen-i-obiektow-enea-wytwarzanie-sp.-z-o.o.szczegolowy-zakres-zostal-okreslony-w-czesci-ii-swz-nr-nlums.2102.1.2026.--12724811?sT=2a1d183262d41a4d7fdaad37fe2090e8f67fe550
(pozostało 31 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ENEA WYTWARZANIE SP. Z O.O.
NIP:
8120005470
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Kozienice
Miejscowość:
ŚWIERŻE GÓRNE
Adres:
26-900 ŚWIERŻE GÓRNE, JÓZEFA ZIELIŃSKIEGO 1

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Drogownictwo
Podbranża:
utrzymanie dróg
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie pomieszczeń
sprzątanie terenu
Branża:
Tereny zielone
Podbranża:
zieleń
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się