Znalezionych wyników: 3159349

[Przetarg Bielsko-biała] Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2027 roku. Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach i na posesjach Krajowej Informacji Skarbowej w 2027 roku. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/swiadczenie-uslugi-kompleksowego-sprzatania-i-biezacego-utrzymywania-czystosci-w-budynkach-i-na-posesjach-krajowej-informacji-skarbowej-w-2027-roku.--12724698?sT=4d39214adbc6ddd96e3ce334f2f50570632f953b
(pozostało 28 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2027-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
KRAJOWA INFORMACJA SKARBOWA W BIELSKU-BIAŁEJ
NIP:
5472169306
Województwo:
śląskie
Powiat:
Bielsko-Biała
Miejscowość:
BIELSKO-BIAŁA
Adres:
43-300 BIELSKO-BIAŁA, WARSZAWSKA 5

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie pomieszczeń
sprzątanie terenu
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się