Znalezionych wyników: 3158820

[Przetarg Warszawa] Sukcesywne dostawy środków i artykułów do utrzymania czystości - 9/ZP/2026

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-09-28 calendar Dodaj do kalendarza Sukcesywne dostawy środków i artykułów do utrzymania czystości - 9/ZP/2026 Sukcesywne dostawy środków i artykułów do utrzymania czystości - 9/ZP/2026 Sukcesywne dostawy środków i artykułów do utrzymania czystości - cztery części. Część zamówienia: LOT-0001 Część I - środki czystości (44 pozycje) Sukcesywne dostawy (partiami)... 2026-09-28 00:00 2026-09-28 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/sukcesywne-dostawy-srodkow-i-artykulow-do-utrzymania-czystosci-9zp2026--12719419?sT=20e643dc611b04693814f15cd1ccbba61da9e2e5
(pozostało 24 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 12 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO W WARSZAWIE
NIP:
5213199092
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
00-993 WARSZAWA, RAKOWIECKA 2A

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Elektronika, RTV, AGD, multimedia
Podbranża:
sprzęt gospodarstwa domowego
Branża:
Kosmetyki, środki czystości
Podbranża:
środki czystości
kosmetyki i artykuły higieniczne
sprzęt do utrzymania czystości
Branża:
Medyczna
Podbranża:
leki
Branża:
Opakowania
Podbranża:
wyroby foliowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się