[Przetarg Olsztyn] SUKCESYWNE DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU - powtórka

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-03
Termin składania dokumentów:
2026-09-07 calendar Dodaj do kalendarza SUKCESYWNE DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU - powtórka SUKCESYWNE DOSTAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELORAZOWEGO UŻYTKU - powtórka Przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego są sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku w asortymencie i ilości określonej... 2026-09-07 00:00 2026-09-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/sukcesywne-dostawy-sprzetu-medycznego-jednorazowego-i-wielorazowego-uzytku-powtorka--12674742
(pozostało 2 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data zakończenia trwania: 2028-03-20

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WARMIŃSKO-MAZURSKIE CENTRUM CHORÓB PŁUC W OLSZTYNIE
NIP:
7392954808
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Powiat:
Olsztyn
Miejscowość:
OLSZTYN
Adres:
10-357 OLSZTYN, JAGIELLOŃSKA 78

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
materiały medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
warmińsko-mazurskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się