[Przetarg Kcynia] Remont więźby dachowej wraz z wymianą pokrycia dachu budynku klasztoru w Kcyni - V etap

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-23
Termin składania dokumentów:
2026-09-07 calendar Dodaj do kalendarza Remont więźby dachowej wraz z wymianą pokrycia dachu budynku klasztoru w Kcyni - V etap Remont więźby dachowej wraz z wymianą pokrycia dachu budynku klasztoru w Kcyni - V etap Powstaje w kontekście projektu FEKP.06.06-IZ.00-0295/26 - Wsparcie opieki nad zabytkami województwa kujawsko-pomorskiego w 2026 roku 2026-09-07 00:00 2026-09-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/remont-wiezby-dachowej-wraz-z-wymiana-pokrycia-dachu-budynku-klasztoru-w-kcyni-v-etap--12711176
(pozostało 5 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA P.W. WNIEBOWZIĘCIA NMP W KCYNI
NIP:
5581671594
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Powiat:
Nakło nad Notecią
Miejscowość:
KCYNIA
Adres:
89-240 KCYNIA, RYNEK 28

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Budowlana - obiekty
Podbranża:
obiekty zabytkowe
Branża:
Dekarstwo
Podbranża:
pokrycia dachowe
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się