Znalezionych wyników: 3152191

[Przetarg Krasnystaw] Przedmiotem zamówienia: Zadanie 1: Dostawa, wniesienie, uruchomienie i podstawowa konfiguracja fabrycznie nowego systemu NAS ( 2...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-26
Termin składania dokumentów:
2026-09-03 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia: Zadanie 1: Dostawa, wniesienie, uruchomienie i podstawowa konfiguracja fabrycznie nowego systemu NAS ( 2 szt.) przeznaczonego do centralnego przechowywania, udostępniania i ochrony danych. Przedmiotem zamówienia: Zadanie 1: Dostawa, wniesienie, uruchomienie i podstawowa konfiguracja fabrycznie nowego systemu NAS ( 2 szt.) przeznaczonego do centralnego przechowywania, udostępniania i ochrony danych. Zamówienie obejmuje serwer NAS 12-zatokowy,... 2026-09-03 00:00 2026-09-03 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-zadanie-1-dostawa-wniesienie-uruchomienie-i-podstawowa-konfiguracja-fabrycznie-nowego-systemu-nas-2-szt.-przeznaczonego-do-centralnego-przechowywania-udostepniania-i-12717891?sT=05bd4099196a5506f7b486877dc1ce1e2e7b5efa
(pozostało 2 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA KRASNYSTAW
NIP:
5641000924
Województwo:
lubelskie
Powiat:
Krasnystaw
Miejscowość:
KRASNYSTAW
Adres:
22-300 KRASNYSTAW, PL. 3 MAJA 29

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Branża:
Ochrona
Podbranża:
sprzęt i instalacje p-poż
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
lubelskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się