Znalezionych wyników: 3159349

[Przetarg Częstochowa] Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń o ogólnej powierzchni 13 465 m2 w lokalach i...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-06 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń o ogólnej powierzchni 13 465 m2 w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich o ogólnej powierzchni 8 383 m2 w okresie 12 miesięcy 2027 (jednak nie później, niż do 31.12.2027 r.).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym zakres prac i czynności) oraz wymagania zamawiającego zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do specyfikacji. Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń o ogólnej powierzchni 13 465 m2 w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich o ogólnej powierzchni 8 383 m2... 2026-10-06 00:00 2026-10-06 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-sa-uslugi-kompleksowego-utrzymania-czystosci-pomieszczen-o-ogolnej-powierzchni-13-465-m2-w-lokalach-i-budynkach-urzedu-miasta-czestochowy-wraz-z-obsluga-sal-konferencyjnych-12729676?sT=4d39214adbc6ddd96e3ce334f2f50570632f953b
(pozostało 32 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2027-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA CZĘSTOCHOWA
NIP:
5730115304
Województwo:
śląskie
Powiat:
Częstochowa
Miejscowość:
CZĘSTOCHOWA
Adres:
42-217 CZĘSTOCHOWA, ŚLĄSKA 11/13

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie pomieszczeń
sprzątanie terenu
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się