Znalezionych wyników: 3158833

[Przetarg Bolesławiec] Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów i produktów antyseptycznych, dezynfekcyjnych oraz kosmetyków

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-26
Termin składania dokumentów:
2026-09-09 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów i produktów antyseptycznych, dezynfekcyjnych oraz kosmetyków. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów i produktów antyseptycznych, dezynfekcyjnych oraz kosmetyków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - Załącznik nr 2.1-2.3 do SWZ. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną... 2026-09-09 00:00 2026-09-09 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-sa-sukcesywne-dostawy-preparatow-i-produktow-antyseptycznych-dezynfekcyjnych-oraz-kosmetykow-12716922?sT=20e643dc611b04693814f15cd1ccbba61da9e2e5
(pozostało 5 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 9 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BOLESŁAWCU
NIP:
6121542507
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Bolesławiec
Miejscowość:
BOLESŁAWIEC
Adres:
59-700 BOLESŁAWIEC, JELENIOGÓRSKA 4

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Kosmetyki, środki czystości
Podbranża:
środki czystości
kosmetyki i artykuły higieniczne
Branża:
Medyczna
Podbranża:
leki
materiały medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się