[Przetarg Wrocław] Przedmiotem zamówienia są: organizacja żywienia i usługi restauracyjne realizowane w placówce oświatowej ZSP 26 we Wrocławiu...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-01 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia są: organizacja żywienia i usługi restauracyjne realizowane w placówce oświatowej ZSP 26 we Wrocławiu, zgodnie z opisem zawartym w–załączniku nr 8 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami Przedmiotem zamówienia są: organizacja żywienia i usługi restauracyjne realizowane w placówce oświatowej ZSP 26 we Wrocławiu, zgodnie z opisem zawartym w–załączniku nr 8 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami Część zamówienia: LOT-0001 Usługi restauracyjne... 2026-10-01 00:00 2026-10-01 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-sa-organizacja-zywienia-i-uslugi-restauracyjne-realizowane-w-placowce-oswiatowej-zsp-26-we-wroclawiu-zgodnie-z-opisem-zawartym-wzalaczniku-nr-8-do-swz-projekt-umowy-wraz-z-zalacznikami--12727142
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2028-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 26 WE WROCŁAWIU
NIP:
0000000000
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wrocław
Miejscowość:
WROCŁAW
Adres:
51-180 WROCŁAW, CYNAMONOWA 40

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy, usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
żywienie zbiorowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się