[Przetarg Kraków] Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, monitorów, akcesoriów i licencji...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-10-07 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, monitorów, akcesoriów i licencji oprogramowania, wraz z zapewnieniem gwarancji, wsparciem producenta oraz dokumentacji wymaganej niniejszym OPZ. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego sprzętu komputerowego, monitorów, akcesoriów i licencji oprogramowania, wraz z zapewnieniem gwarancji, wsparciem producenta oraz dokumentacji wymaganej niniejszym OPZ. Część zamówienia:... 2026-10-07 00:00 2026-10-07 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-zakup-wraz-z-dostawa-fabrycznie-nowego-sprzetu-komputerowego-monitorow-akcesoriow-i-licencji-oprogramowania-wraz-z-zapewnieniem-gwarancji-wsparciem-producenta-oraz-dokumentacji-wymaganej-niniejszym-opz.--12735260
(pozostało 32 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 0.9 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
KRAKOWSKI HOLDING KOMUNALNY S.A.
NIP:
6791862817
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Kraków
Miejscowość:
KRAKÓW
Adres:
30-347 KRAKÓW, JANA BROŻKA 3

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
części komputerowe
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
małopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się