[Przetarg Chęciny] Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń: Zadanie nr 1 Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 21 zestawówZadanie nr 2 Łóżka...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń: Zadanie nr 1 Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 21 zestawówZadanie nr 2 Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 7 zestawówZadanie nr 3 System do drenażu klatki piersiowej 6 zestawówOpis poszczególnych części przedmiotu zamówienia zawiera Formularz ofertowy (Załącznik nr 1 SWZ).Zakup urządzeń zostanie dofinansowany z dotacji celowej udzielonej z budżetu państwa w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej na rok 2026 pn.: „Modernizacja infrastruktury sprzętowej oddziałów zabiegowych WSS w Czerwonej Górze w celu podniesienia gotowości obronnej oraz ochrony ludności.” Zgodnie z treścią art. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń: Zadanie nr 1 Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 21 zestawówZadanie nr 2 Łóżka elektryczne z szafkami przyłóżkowymi 7 zestawówZadanie nr 3 System do drenażu klatki piersiowej 6 zestawówOpis poszczególnych... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-zakup-urzadzen-zadanie-nr-1-lozka-elektryczne-z-szafkami-przylozkowymi-21-zestawowzadanie-nr-2-lozka-elektryczne-z-szafkami-przylozkowymi-7-zestawowzadanie-nr-3-system-do-drenazu-klatki-piersiowej-6-zestawowopis-poszczegolnych-czesci-przedmiotu-zamowienia-zawiera-formularz-ofertowy-zalacznik-nr-1-swz.zakup-urzadzen-zostanie-dofinansowany-z-dotacji-celowej-udzielonej-z-budzetu-panstwa-w-ramach-programu-ochrony-ludnosci-i-obrony-cywilnej-na-rok-2026-pn.-modernizacja-infrastruktury-sprzetowej-oddzialow-zabiegowych-wss-w-czerwonej-gorze-w-celu-podniesienia-gotowosci-obronnej-oraz-ochrony-ludnosci.-zgodnie-z-trescia-art.-12729753
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0008 Okres obowiązywania: 2.3 Miesiące Część zamówienia: LOT-0009 Okres obowiązywania: 2.3 Miesiące Część zamówienia: LOT-0010 Okres obowiązywania: 0.9 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE
NIP:
9591289964
Województwo:
świętokrzyskie
Powiat:
Kielce
Miejscowość:
CHĘCINY
Adres:
26-060 CHĘCINY, CZERWONA GÓRA 10

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
meble medyczne
Branża:
Wyposażenie wnętrz
Podbranża:
meble i akcesoria
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
świętokrzyskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się