[Przetarg Opole] Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 6 szt

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-11
Termin składania dokumentów:
2026-09-18 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 6 szt. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 6 szt. fabrycznie nowych, zabudowanych ambulansów typu „C” wraz z wyposażeniem dla OCRM w Opolu, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 roku. Każdy oferowany ambulans musi posiadać fabrycznie nowe wyposażenie,... 2026-09-18 00:00 2026-09-18 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-zakup-i-dostawa-6-szt.-12690215
(pozostało 13 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 2.3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
OPOLSKIE CENTRUM RATOWNICTWA MEDYCZNEGO
NIP:
7542650979
Województwo:
opolskie
Powiat:
Opole
Miejscowość:
OPOLE
Adres:
45-369 OPOLE, ADAMA MICKIEWICZA 2-4

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Motoryzacja
Podbranża:
samochody specjalistyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
40 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
opolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się