[Przetarg Gliwice] Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 kompletnych stanowisk dydaktycznych do badań, diagnostyki i analizy przemysłowych układów...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-09-14 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 kompletnych stanowisk dydaktycznych do badań, diagnostyki i analizy przemysłowych układów napędowych z funkcją hamowni dwumaszynowej. Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 kompletnych stanowisk dydaktycznych do badań, diagnostyki i analizy przemysłowych układów napędowych z funkcją hamowni dwumaszynowej. Stanowiska będą wykorzystywane do prowadzenia specjalistycznych szkoleń z zakresu... 2026-09-14 00:00 2026-09-14 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-zakup-5-kompletnych-stanowisk-dydaktycznych-do-badan-diagnostyki-i-analizy-przemyslowych-ukladow-napedowych-z-funkcja-hamowni-dwumaszynowej.-12733684
(pozostało 8 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
EMT-SYSTEMS SP. Z O.O.
NIP:
6342741010
Województwo:
śląskie
Powiat:
Gliwice
Miejscowość:
GLIWICE
Adres:
44-100 GLIWICE, BOJKOWSKA 35A

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się