Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Szczawno-zdrój] Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-09-16 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Termomodernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Sienkiewicza 29 w Szczawnie-Zdroju”, zlokalizowanego przy ul. Henryka Sienkiewicza 29, 58-310 Szczawno-Zdrój. Zakres zamówienia... 2026-09-16 00:00 2026-09-16 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-wykonanie-robot-budowlanych-w-ramach-zadania-pn-12727403?sT=93c8567ed55e5d807954e841b01e67018c92fabe
(pozostało 14 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-10

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PRZY UL. SŁOWACKIEGO 26 W SZCZAWNIE ZDROJU
NIP:
8862821779
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Wałbrzych
Miejscowość:
SZCZAWNO-ZDRÓJ
Adres:
58-310 SZCZAWNO-ZDRÓJ, JULIUSZA SŁOWACKIEGO 26

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Dekarstwo
Podbranża:
obróbka blacharska
Branża:
Elewacje, termomodernizacje
Podbranża:
elewacje
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
rozbiórki, demontaże
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się