Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Warszawa] Przedmiotem zamówienia jest wykonanie drugiej części robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Zabezpieczenie przeciwfiltracyjne...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest wykonanie drugiej części robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Zabezpieczenie przeciwfiltracyjne korpusu lokalnie i podłoża na całej długości na prawym wale rzeki Wisłoki w km rzeki 21+300-27+900 w msc. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie drugiej części robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Zabezpieczenie przeciwfiltracyjne korpusu lokalnie i podłoża na całej długości na prawym wale rzeki Wisłoki w km rzeki 21+300-27+900 w msc. Mielec”.Zakres przedmiotu... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-wykonanie-drugiej-czesci-robot-budowlanych-w-ramach-zadania-pn.-zabezpieczenie-przeciwfiltracyjne-korpusu-lokalnie-i-podloza-na-calej-dlugosci-na-prawym-wale-rzeki-12727154?sT=9bd4950410a7c314c86589e6069d07ce6bb06791
(pozostało 30 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 14 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO WODNE WODY POLSKIE
NIP:
5272825616
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
00-613 WARSZAWA, TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO 8

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Drogownictwo
Podbranża:
roboty ziemne, wynajem sprzętu
Branża:
Wodno - kanalizacyjna
Podbranża:
obszary wodne i hydrotechnika
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
700 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
podkarpackie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się