[Przetarg Starachowice] Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie drogi gminnej ul

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-09 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie drogi gminnej ul. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie drogi gminnej ul. Bugaj w Starachowicach. Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, regulacja urządzeń sieci podziemnych, roboty wykończeniowe... 2026-10-09 00:00 2026-10-09 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-wykonanie-drogi-gminnej-ul.-12727112
(pozostało 37 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 2 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA STARACHOWICE
NIP:
6640007362
Województwo:
świętokrzyskie
Powiat:
Starachowice
Miejscowość:
STARACHOWICE
Adres:
27-200 STARACHOWICE, RADOMSKA 45

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Drogownictwo
Podbranża:
drogi, ulice, autostrady, obwodnice
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
8 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
świętokrzyskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się