[Przetarg Radom] Przedmiotem zamówienia jest usługa utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-09-28 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest usługa utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Miasta Radomia oraz zagospodarowania odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ. Przedmiotem zamówienia jest usługa utworzenia i prowadzenia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Miasta Radomia oraz zagospodarowania odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale... 2026-09-28 00:00 2026-09-28 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-usluga-utworzenia-i-prowadzenia-punktu-selektywnego-zbierania-odpadow-komunalnych-pszok-na-terenie-gminy-miasta-radomia-oraz-zagospodarowania-odpadow-komunalnych.-szczegolowy-opis-przedmiotu-zamowienia-znajduje-sie-w-rozdziale-v-swz.--12719322
(pozostało 23 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 36 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA RADOM
NIP:
7960009707
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Radom
Miejscowość:
RADOM
Adres:
26-600 RADOM, JANA KILIŃSKIEGO 30

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Ekologia, środowisko
Podbranża:
ochrona środowiska
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
50 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się