[Przetarg Łódź] Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-28
Termin składania dokumentów:
2026-09-16 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Przedmiot... 2026-09-16 00:00 2026-09-16 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-usluga-sprzatania-transportu-wewnatrzszpitalnego-i-czynnosci-pomocniczych-przy-obsludze-pacjenta-hospitalizowanego-w-wojewodzkim-zespole-zakladow-opieki-zdrowotnej-centrum-leczenia-chorob-pluc-i-rehabilitacji-w-lodzi.-12722006
(pozostało 12 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM LECZENIA CHORÓB PŁUC I REHABILITACJI W ŁODZI
NIP:
7262464170
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Łódź
Miejscowość:
ŁÓDŹ
Adres:
91-520 ŁÓDŹ, OKÓLNA 181

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie pomieszczeń
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się