Znalezionych wyników: 3159415

[Przetarg Słupca] Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-02
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy pacjencie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1-10 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego utrzymania czystości, transport wewnątrzszpitalny oraz czynności pomocnicze przy pacjencie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1-10 do SWZ. Część zamówienia: LOT-0001 Usługa... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-usluga-kompleksowego-utrzymania-czystosci-transport-wewnatrzszpitalny-oraz-czynnosci-pomocnicze-przy-pacjencie.-szczegolowy-opis-przedmiotu-zamowienia-okreslaja-12729767?sT=7e2b2fee93b21c0aa93ad4016a22b4e81428078c
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SŁUPCY
NIP:
6671534335
Województwo:
wielkopolskie
Powiat:
Słupca
Miejscowość:
SŁUPCA
Adres:
62-400 SŁUPCA, ROMUALDA TRAUGUTTA 7

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie pomieszczeń
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
60 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
wielkopolskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się