[Przetarg Jasień] Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, wskazanych w SWZ rodzajów odpadów komunalnych...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-10-02 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, wskazanych w SWZ rodzajów odpadów komunalnych dostarczonych przez podmiot lub podmioty odbierający/odbierające przedmiotowo określone odpady z:- nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Jasień- punktu / punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych funkcjonujących na terenie gminy Jasień w określonej poniżej ilości w okresie 24 miesięcy tj. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, wskazanych w SWZ rodzajów odpadów komunalnych dostarczonych przez podmiot lub podmioty odbierający/odbierające przedmiotowo określone odpady z:- nieruchomości zamieszkałych... 2026-10-02 00:00 2026-10-02 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-swiadczenie-uslugi-polegajacej-na-zagospodarowaniu-wskazanych-w-swz-rodzajow-odpadow-komunalnych-dostarczonych-przez-podmiot-lub-podmioty-odbierajacyodbierajace-przedmiotowo-okreslone-odpady-z-nieruchomosci-zamieszkalych-polozonych-na-terenie-gminy-jasien-punktu-punktow-selektywnej-zbiorki-odpadow-komunalnych-funkcjonujacych-na-terenie-gminy-jasien-w-okreslonej-ponizej-ilosci-w-okresie-24-miesiecy-tj.-12719360
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA JASIEŃ
NIP:
9281004393
Województwo:
lubuskie
Powiat:
Żary
Miejscowość:
JASIEŃ
Adres:
68-320 JASIEŃ, XX-LECIA 20

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
lubuskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się