[Przetarg Gryfów śląski] Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i wydaniu poczęstunku dla...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-09-11 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i wydaniu poczęstunku dla uczestników warsztatów realizowanych w ramach projektu Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i wydaniu poczęstunku dla uczestników warsztatów realizowanych w ramach projektu Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i wydaniu poczęstunku dla uczestników warsztatów realizowanych w ramach projektu. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu, dostarczeniu i wydaniu poczęstunku dla uczestników warsztatów realizowanych w ramach projektu Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych polegających... 2026-09-11 00:00 2026-09-11 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-swiadczenie-uslug-cateringowych-polegajacych-na-przygotowaniu-dostarczeniu-i-wydaniu-poczestunku-dla-uczestnikow-warsztatow-realizowanych-w-ramach-projektu-przedmiotem-zamowienia-jest-swiadczenie-uslug-cateringowych-polegajacych-na-przygotowaniu-dostarczeniu-i-wydaniu-poczestunku-dla-uczestnikow-warsztatow-realizowanych-w-ramach-projektu-przedmiotem-zamowienia-jest-swiadczenie-uslug-cateringowych-polegajacych-na-przygotowaniu-dostarczeniu-i-wydaniu-poczestunku-dla-uczestnikow-warsztatow-realizowanych-w-ramach-projektu.-12733681
(pozostało 7 dni)

Informacje o zamawiającym

Organizator:
MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GRYFOWIE ŚLĄSKIM
NIP:
6161226089
Województwo:
dolnośląskie
Powiat:
Lwówek Śląski
Miejscowość:
GRYFÓW ŚLĄSKI
Adres:
59-620 GRYFÓW ŚLĄSKI, UBOCZE 300

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
żywienie zbiorowe
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
dolnośląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się