[Przetarg Zgierz] Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-27
Termin składania dokumentów:
2026-09-28 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, zgodnie z:1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U.... 2026-09-28 00:00 2026-09-28 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-swiadczenie-uslug-calodziennego-zywienia-pacjentow-wojewodzkiego-szpitala-specjalistycznego-im.-12719408
(pozostało 24 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 24 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W ZGIERZU
NIP:
7321003187
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Zgierz
Miejscowość:
ZGIERZ
Adres:
95-100 ZGIERZ, PARZĘCZEWSKA 35

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Gastronomia, catering
Podbranża:
żywienie zbiorowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
190 722,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się