[Przetarg Włocławek] Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-28
Termin składania dokumentów:
2026-09-29 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek Miasta Włocławek” w ramach projektu pn. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla 7 placówek Miasta Włocławek” w ramach projektu pn. „Dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy - część I”, realizowanego... 2026-09-29 00:00 2026-09-29 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-realizacja-zadania-inwestycyjnego-pod-nazwa-zakup-i-dostawa-pomocy-dydaktycznych-dla-7-placowek-miasta-wloclawek-w-ramach-projektu-pn.-12722071
(pozostało 24 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-12-23 Data zakończenia trwania: 2027-03-02

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA WŁOCŁAWEK
NIP:
8881012236
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Powiat:
Włocławek
Miejscowość:
WŁOCŁAWEK
Adres:
87-800 WŁOCŁAWEK, PL. ZIELONY RYNEK 11/13

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Elektronika, RTV, AGD, multimedia
Podbranża:
sprzęt rtv, multimedia
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
części komputerowe
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
Branża:
Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
Podbranża:
statki powietrzne
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się