[Przetarg Zabór] Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej (wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na etapie realizacji...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-01
Termin składania dokumentów:
2026-10-08 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej (wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na etapie realizacji zadania) oraz wykonanie robót budowlanych, w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn.: Budowa w Zielonej Górze przy ul. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej (wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na etapie realizacji zadania) oraz wykonanie robót budowlanych, w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu pn.: Budowa w Zielonej Górze przy... 2026-10-08 00:00 2026-10-08 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-opracowanie-dokumentacji-projektowej-wraz-z-pelnieniem-nadzoru-autorskiego-na-etapie-realizacji-zadania-oraz-wykonanie-robot-budowlanych-w-formule-zaprojektuj-i-wybuduj-w-ramach-projektu-pn.-budowa-w-zielonej-gorze-przy-ul.-12727160
(pozostało 36 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-12-01 Data zakończenia trwania: 2029-06-30

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRUM LECZENIA DZIECI I MŁODZIEŻY W ZABORZE
NIP:
9730588281
Województwo:
lubuskie
Powiat:
Zielona Góra
Miejscowość:
ZABÓR
Adres:
66-003 ZABÓR, ZAMKOWA 1

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Budowlana - obiekty
Podbranża:
obiekty użyteczności publicznej
Branża:
Projektowanie
Podbranża:
projekt budowlany
nadzór, kosztorys, przegląd
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
500 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
lubuskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się