Znalezionych wyników: 3162040

[Przetarg Częstochowa] Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz transport odpadów komunalnych w zakresie bioodpadów (odpady ulegające biodegradacji i...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-21 calendar Dodaj do kalendarza Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz transport odpadów komunalnych w zakresie bioodpadów (odpady ulegające biodegradacji i odpady kuchenne ulegające biodegradacji) wytworzonych na terenie gminy Miasto Częstochowa wraz z realizacją usług i obowiązków dodatkowych.Przedmiot zamówienia został określony i opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”) stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (dalej „PPU”). Przedmiotem zamówienia jest odbiór oraz transport odpadów komunalnych w zakresie bioodpadów (odpady ulegające biodegradacji i odpady kuchenne ulegające biodegradacji) wytworzonych na terenie gminy Miasto Częstochowa wraz z realizacją usług i obowiązków... 2026-09-21 00:00 2026-09-21 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/przedmiotem-zamowienia-jest-odbior-oraz-transport-odpadow-komunalnych-w-zakresie-bioodpadow-odpady-ulegajace-biodegradacji-i-odpady-kuchenne-ulegajace-biodegradacji-wytworzonych-na-terenie-gminy-12735176?sT=d376dc3eeab0965d81c10e88b49650c0beaf1396
(pozostało 16 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 12 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD GMINY CZĘSTOCHOWA
NIP:
5732745883
Województwo:
śląskie
Powiat:
Częstochowa
Miejscowość:
CZĘSTOCHOWA
Adres:
42-217 CZĘSTOCHOWA, ŚLĄSKA 11/13

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
70 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się